Türkiye Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Anita Blake Vampir Avcısı Serisi: Zincirlenmiş Narkissos (Laurell K. Hamilton)

YazarMesaj
trpaylas
Admin
Admin
trpaylas

Anita Blake Vampir Avcısı Serisi: Zincirlenmiş Narkissos (Laurell K. Hamilton)   Empty
MesajKonu: Anita Blake Vampir Avcısı Serisi: Zincirlenmiş Narkissos (Laurell K. Hamilton)    Anita Blake Vampir Avcısı Serisi: Zincirlenmiş Narkissos (Laurell K. Hamilton)   I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 8:09 am

Kitap Adı: ZİNCİRLENMİŞ NARKİSOS
Orjinal Adı:
Yazarı: LAURELL K. HAMILTON
Türü: POLİSİYE-MACERA
Çevirmen: MERT SÜĞLÜN
Barkod:
ISBN: 978-605-4228-79-9
Sayfa Sayısı:
Basım Tarihi: OCAK 2010

Yüzümdeki ifade, belli , onu korkutmuştu. Zira kocaman açılan gözlerinde ve aşağılık yüzünde, dehşete benzer, insani bir an yakaladım."

Ben, Anita Blake. Canavar öldürüyorum. Gerçi gecenin bir vakti eve döndüğümde düşünmek istediğim son şey, işim ama Zincirlenmiş Narkissos Kulübünden bir leoparadam kaçırıldığı için düşünmek zorundayım. Dışarıda, istedikleri zaman şekil değiştirebilen suçlular ve doğaüstü yaratıkların mücadeleleriyle dolu, karanlık bir dünya var. Şehrin Vampir Efendisi Jean-Claude'u altı aydır görmediysem de şu anda -bedeli ne olursa olsun- yardımına ihtiyacım var. Biri kurtadamları hedef aldı. İkimiz birlikte onları kurtarmak zorundayız.
https://trpaylas.forumdizini.com

Anita Blake Vampir Avcısı Serisi: Zincirlenmiş Narkissos (Laurell K. Hamilton)
1 sayfadaki 1 sayfası