Türkiye Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Kadınları Kullanma Kılavuzu--İlhan UÇKAN

YazarMesaj
trpaylas
Admin
Admin
trpaylas

Kadınları Kullanma Kılavuzu--İlhan UÇKAN Empty
MesajKonu: Kadınları Kullanma Kılavuzu--İlhan UÇKAN   Kadınları Kullanma Kılavuzu--İlhan UÇKAN I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 7:27 am

Kitabın Adı : Kadınları Kullanma Kılavuzu
Yayınevi : Epsilon Yayınevi
Yazarı : İlhan UÇKAN
Basım Yeri / Tarihi : İstanbul / 2002 - Eylül
Sayfa Sayısı : 223
Tür: Edebiyat (Roman - Öykü) Yerli

Kitap Hakkında:

Bir kadın "Seni Seviyorum!" diyorsa bu yalnızca aşkından kaynaklanmaz. Daha ziyade bir soru cümlesidir bu.
Sessizce, usulca sorulan bu soru: "Peki ya sen?"

Bir kadın "Seni Seviyorum!" diyorsa, bu "Beni sevmeni, bana delice aşık olmanı ve
her istediğimi yapmanı istiyorum," demektir.

"Efendinin ben olduğumu bir köle hayatı istiyorum.
Ama bunun böyle olduğunu sen asla bilemeyeceksin!"
Çok satan kitaplar listesindeki yerini uzun süre koruyan
ERKEKLERİ KULLANMA KILAVUZU'nun yazarı İlhan Uçkan,
KADINLARI KULLANMA KILAVUZU'nda oyunu eşitliyor,
oyunculara eşit haklar tanıyor.

Kitaptan Alıntılar :

Taktikler

Yalnızsanız, bir kız arkadaşa ihtiyacınız varsa, ama bulamakta ya da bulduğunuzda onu nasıl olup da kendinize bağlayacağınız konusunda bir türlü başarı sağlayamıyorsanız, işte size en kısa yoldan “hap” gibi bilgiler…

Rağbet gören erkek görüntüsü nasıl yaratılır?

Aşk oyunu…

Pratik Bilgiler

Eski sevgiliniz, en yakın arkadaşınızın yeni sevgilisi olursa…
Sevgilinizin en yakın kız arkadaşı size ilgi duyuyorsa…
“Özel günler” sevgiliniz için çok önemliyse…
Aldatılıyorsanız…

Yazar Hakkında :
İlhan UÇKAN

Mimar Sinan Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, resim Bölümü'nü bitirdi. Öğrencilik yıllarında çeşitli mizah dergilerinden çalıştı. 1992'de ilk kişisel sergisini açtı. Çeşitli resim ve enstalasyon sergi faaliyetlerini sürdürürken, Express, Kadınca, Esquire, Max gibi dergilerde yazarlık, köşe yazarlığı, editörlük görevlerinde bulundu ve bazı radyolarda program hazırladı. Resimde "optik oyunlara" olan ilgisi giderek "hayatın içindeki oyun" kavramına ve özellikle de "kadın oyunlarına" doğru yöneldi. Express Dergisi'nde, "cins-i Latif", Kadınca'da "Hayat Bir oyun", Esquire'da "Oyunbozan" köşelerini yazdı. Domus M mimarlık ve tasarım dergisinde tema koordinatörlüğü görevinde bulundu. 1999'da "Bugün Ne Olacağıma Henüz Karar Veremedim" adlı ilk kitabını internet ortamında www.beyoglu.net'de yayınladı. Internet'te ilk Türkçe kitap yayımı olan ve ayrıca basılı olarak da yayınlanacak bu kitabının yanı sıra, çeşitli kitap, senaryo, dergi, internet yayını, bilgisayar oyunu projelerini sürdürüyor. İstanbul, Beyoğlu'nda yaşıyor ve oynamaya devam ediyor.
https://trpaylas.forumdizini.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Necip Fazıl'ı okuma kılavuzu
»  Atilla ilhan ucuncu sahsin siiri