Türkiye Paylaşım Platformu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiye Paylaşım Platformu

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi

YazarMesaj
trpaylas
Admin
Admin
trpaylas

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Empty
MesajKonu: Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi   Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi I_icon_minitimeC.tesi Eyl. 04, 2010 2:24 pm

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Speedrf

Yöntem Adı :Kuzey - Güney - Doğu - Batı Yöntemi
Kategori :Symbian
Dil : Türkçe
Format : (.sis)
Boyut : 1.18 Mb
Upload & Tasarı: BlAcKinCi
Resmi Sitesi: www.blackincitim.spaces.live.com
Dosya Sayısı: 4
Yayım Tarihi: 02/06/2010

Biliyorsunuz ki s60v2 cihazları çıktığı günden bu yana hep şikayet edilip duruyor neden bu kadar yavaş gibisinden, kullandığım yöntem sayesinde artık böyle bir derdiniz kalmayacak. Kesinlikle kalmayacak çünki yöntemim birebir denendi.

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Acp12ecomplistlogoluyo4

Çalışma Mantığı Şudur;

Kuzey: Telefonun ramini kullanarak ritmini artıran ve telefonu kullanırken yavaşlatan bir çok dosyanın devre dışı bırakılmasını sağlayan küçük bir icadımdır.
Not: Kesinlikle telefona hiç bir zararı yoktur.

Kuzey - Güney - Doğu - Batı Yöntemi bana aittir.

Birazda uyumlu cihazlardan bahsedeyim size:

Nokia: 6600 - 6620 - 6630 - 6670 - 6680 - 6681 - 7610 - 3230 - N70 - N71 - N72 - N90

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Blackincicu7Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi 66431441Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Cruel%20Prens

Güney: Kendi yaptığım 3rd iconlu ödüllü temam. Bunu vermemin sebebi diğer temalardan birçok iyi yanı var mesela eklemem sebebimden örnek vereyim temayı hazırlarken malzemeleri hafifleterek kullanmıştım (örneğin; 2mb'lik dosyayı kaliteyi bozamadan 1mb'ye düşürmek gibi) haliyle tema telefonda hem kaliteli durdu hemde telefonu kasmadı anlıcanız hızlı ve tasarufflu bir tema tasarruftan kastım şu telefonun fon rengi genelde koyuydu bunuda bilinçli yapmıştım telefon bataryasının dayanıklılığını artırıp şarjın çabuk bitmesine engel olsun diye.

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Freemem

Doğu: Freemem bu programı anlatmama bile gerek yok ancak yinede bahsedeyim telefonun arkaplanında çalışan bazı uygulamaları kapatarak rami boşaltan uygulamanın kendi versiyonum. Programda bir çok hatayı giderdim ve Türkçeleştirdim.

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi Spmark11

Batı: Spmark04 bu programı belki duymuşsunuzdur. Bilmiyorsanız kısaca şöyle anlatayım telefonun hızını ölçmeye yarayan bir uygulamadır.Türkçeleştirdiğim en gelişmiş ve en sorunsuz versiyonudur.

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi 24072403

İşte verilerden fark anlaşılıyor başarının kanıtı.

Tavsiyeler:

1. İşlem kaydınızı 1 güne mesaj gönderme geçerliliğini 1 saat yapabilirsiniz.
2. Telefonunuz 6600 ise temalardan menü iconlarını standarta çevirebilirsiniz.
3. Mum sms, antivirüs gibi arkaplanda çalışan benzer uygulamalardan kaçının antivirüs kullanmanız gerekiyorsa eğer benim tasarladığım ''aLONE'' isimli antivirüs programını kullanın çünki arkaplanda çalışmaz virüs girdiğinde programı açar taratır silersiniz programı buradan indirebilirsiniz.
4. Kamera, ses kaydı vb uygulamaları hafıza kartınıza yönlendirin.
5. Mesajlarınızı klasör açarak içine taşıyın.
6. ''C'' ve ''E'' sürücülerinizde dosya bulundurmamaya çalışın yani dağınık dosya olmasın varsa klasör oluşturarak içine atın.

http://cid-05991eb5e6515f15.skydrive.live.com/self.aspx/.Public/Kuzey%20-%20G%C3%BCney%20-%20Do%C4%9Fu%20-%20Bat%C4%B1%20Y%C3%B6ntemi/Kuzey.Guney.Dogu.Bati.Yontemi.blackinci.rar

Tüm Rar şifrelerim: blackinci'dir.

ALINTI
https://trpaylas.forumdizini.com

Cep Telefonu Hızlandırıcı Sonunda İcat Edildi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cep Telefonu İçin Harika Temalar [Nokia]
» 180 Tane Full Cep Telefonu Program Tek Link Symbian Cep ıçin 180 Klasör 297 Program